laatste update 13 september 2021

Bart Megens 

Directie en verkoop

bart@megensoirschot.nl

 

Hans Geurds 

Verkoop machines en onderdelen.

Hansgeurds@megensoirschot.nl

Rene Smits 

Jaap Stoffelen 

Transport, onderdelen en technische dienst.

jaap@megensoirschot.nl

Dennis Roosen 

Transport, onderdelen en technische dienst.

dennis@megensoirschot.nl

Cees Hems 

Onderdelen, transport, technische dienst.

cees@megensoirschot.nl

 

Johan van de Velde 

Transport, onderdelen en technische dienst.

johan@megensoirschot.nl

Ria Smits 

Leo van Nunen 

Leo heeft na 38 jaar op 28 januari 2016 afscheid van ons bedrijf genomen ivm 
met zijn pensioenleeftijd.

Ter ondersteuning van onze afdeling transport kunt u Leo af en toe nog tegen
komen tijdens vervoer van machines.

 

 

 

Hans Megens 

In memoriam

Hans Megens  geb. 06-03-1956     + 18-01-2020

Oud directeur Megens Oirschot bv

Van 1980 tot 2011 is Hans, Algemeen directeur en grondlegger geweest van waar het bedrijf Megens Oirschot bv nu staat. Hans was zeer geliefd bij zijn jarenlange trouwe relaties die hem kenmerkte door zijn secure, vriendelijke en zeer correcte manier van zaken doen.

            

 

Vacature servicemonteur of leerling 

Wij zijn altijd op zoek naar een enthousiaste monteurs voor onze

technische dienst.    

 

Past deze baan bij je interesses reageer dan via bart@megensoirschot.nl  of bel

Bart Megens 06-21462647.