laatste update 20 juli 2018

Bart Megens 

Directie en verkoop

bart@megensoirschot.nl

 

Willjan Gruijthuizen 

Verkoop machines en onderdelen.

willjan@megensoirschot.nl

Hans Megens 

Verkoop machines en onderdelen.                 

hans@megensoirschot.nl         

 

Dennie Banda 

Verkoop onderdelen en werkplaatsplanning.

dennie@megensoirschot.nl

Jaap van Stoffelen. 

Transport, onderdelen en technische dienst.

jaap@megensoirschot.nl

Cees Hems 

Onderdelen, transport, technische dienst.

cees@megensoirschot.nl

 

Tim Smits 

Onderdelen, transport en technische dienst.

tim@megensoirschot.nl

Johan van de Velde 

Transport, onderdelen en technische dienst.

johan@megensoirschot.nl

Ria Smits 

Leo van Nunen 

Leo heeft  na 38 jaar op donderdag 28 januari 2016 afscheid van ons bedrijf genomen ivm met zijn pensioenleeftijd.

Ter ondersteuning van onze afdeling transport kunt u Leo af en toe nog tegenkomen tijdens vervoer van machines.